درباره ما

زیر عنوان درباره ما

درباره ما

درباره ما

گروه وکلای دیاکو

موسسه حقوقی دیاکو از زمان تاسیس با به موفقیت رساندن پرونده های کلان و مهم، قدم اول را برای مطرح شدن در امور حقوقی با قاطعیت برداشت. موسسه حقوقی دیاکو از زمانی که در سطح کشور به خصوص در سطح استان البرز مطرح شده است تا کنون همواره در صدر بوده است و با برترین وکلای پایه یک دادگستری همکاری داشته است.

موسسه حقوقی دیاکو با کسب تجربه در زمینه های حقوقی مختلف طی سالیان متمادی، مفتخر است تا با کارنامه ای پربار از پرونده های موفق خدمات گذار هم میهنان علی الخصوص همشهریان عزیز کرجی باشد.

وکلای گروه دیاکو از برترین وکلای پایه یک تخصصی، طیف گسترده ای از وکلای تخصصی اعم از ملکی و بانکی تا خانواده و کیفری را در بر می گیرد. به همین جهت دیاکو این افتخار ار دارد تا پاسخگوی نیاز حقوقی مراجعان در هر حوزه ای باشد.

همچنین گروه وکلای دیاکو، اخلاق را مقدم بر هر چیزی دانسته و بر آنند تا عدالت را به هم میهنان خود هدیه دهند، فلذا حق الوکاله ها با وسواس خاصی در جهت مدارا با وضعیت اقتصادی مراجعان و رفاه حال آن ها در نظر گرفته شده است. بنابراین مراجعان می توانند در هر حالت بدون دغدغه دستمزد و حق الوکاله، تمام تمرکزشان را بر پرونده بگذارند. 

همچنین گروه دیاکو این امکان را برای مراجعان قرار داده است تا پیش از اعطای وکالت به وکلای این گروه، از مشاوره وکلا بهره مند شده و نسبت به اتخاذ تصمیم هرچه درست تر در این رابطه اطمینان حاصل کنند.

برچسب ها:

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای

نظرات:

Captcha  
۱۴۰۰/۰۹/۱۹ | عمومی | مدیر سایت | بازدید: 505 | 1639159688