وکیل در کرج

گروه وکلای دیاکو با همکاری برترین وکلای کرج

اگر به دفتر وکالت در کرج نیاز دارید با ما تماس بگیرد.

وکیل در کرج

اگر ساکن استان البرز به خصوص شهر کرج هستید موسسه حقوقی دیاکو برترین وکلای کرج را به شما معرفی خواهد کرد.

چنانچه در کرج سکونت داشته باشید زمانی که با یک مسئله حقوقی روبرو می شوید اولین چیزی که در اینترنت جست و جو می کنید احتمالاً عبارت وکیل در کرج است. البته ممکن است در این راستا با موسسات یا وکلایی ارتباط بگیرید که صلاحیت کافی را برای رسیدگی به مسائل قانونی نداشته باشند، بنابراین انتخاب وکیل مناسب و با تجربه اهمیت پیدا می کند. به همین منظور موسسه حقوقی دیاکو در تلاش هست تا همواره خود را در مراتب بالا نگاه دارد تا بتواند پاسخ گوی هموطنان باشد. چرا که موسسه حقوقی دیاکو با سابقه طولانی در به نتیجه رساندن پرونده ها و کسب موفقیت در اکثریت دعاوی اعتبار لازم را برای یاری رسانی به موکلین ثابت کرده است.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

وکیل پایه یک دادگستری کسی است که پس از گذراندن دوره های مختص کارآموزی توانسته در آزمون تشریحی و مصاحبه علمی موفق به کسب نمره لازم شود و همچنین در اختبار نمره قبولی کسب کند و پس از این مراحل در مراسم تحلیف با ادای سوگند به مقام وکیل پایه یک دادگستری دست یابد.

انواع وکالت :

1.وکیل انتخابی : در شرایطی که فرد با اراده و انتخاب خود به وکیل مراجعه کند و با انعقاد وکالت فرد دیگری را به عنوان وکیل در امور حقوقی خود معرفی کند. 

2.وکیل تسخیری : در سیاست قانون کیفری کشور قانون گذار یکی از حقوقی که برای متهم در نظر گرفته است تا بر لزوم تفسیر به نفع متهم تاکید نماید، داشتن وکیل. این مهم به عنوان حق متهم در دادرسی کیفری معین شده است، از همین رو زمانی که دعوای کیفری در مراجع قضایی مطرح و مورد رسیدگی قرار می گیرد، ممکن است متهم با امتناع از اختیار کردن وکیل و یا نگرانی از عدم بضاعت مالی برای پرداخت هزینه ها وکیل اختیار نکند. راه حل قانون برای این موارد آن است که دادگاه به تشخیص خود از بین وکلای دادگستری وکیلی را به صورت رایگان برای این افراد قرار دهد. وکلایی که این گونه برای دعاوی قرار داده می شوند تحت نام نام وکیل تسخیری شناخته می شوند.

3.وکیل معاضدتی : اگر افرادی که برای احقاق حق خود در دعاوی حقوقی نیازمند وکیل هستند ولی به هر دلیلی امکان و توانایی اختیار کردن وکیل را نداشته باشد، دادگاه عسر و حرج موکل را مورد بررسی قرار می دهد و با احراز آن کمیسیون معاضدت کانون وکلا وکیلی را به صورت رایگان برای دفاع از حقوق شخص قرار می دهد. از این وکیل به عنوان وکیل معاضدتی یاد می شود.

4.وکیل اتفاقی : فردی که دارای تحصیلات در رشته حقوق است ولی شغل او وکالت نیست می تواند به صورت اتفاقی مسائل حقوقی نزدیکان خود را در مراجع قضایی پیگیری کند و برای همان پرونده خاص از کانون وکلای دادگستری پروانه وکالت دریافت کند، البته این امر مشروط به گذران مراحل قانونی و پرداخت هزینه های جاری آن است. این وکیل در واقع وکیل اتفاقی نام می گیرد.

مزایای داشتن وکیل در محل سکونت 

زمانی که وکیلی از محل سکونت و اقامت خود اختیار می کنید مزایای بیشتری برای شما در پی دارد. چرا که وکیل شما می بایست مزید بر زیر و بم های قانون از فرهنگ و آداب رسوم منطقه و موکل خود نیز آگاهی داشته باشد. همین امر سبب می شود تا وکیل راهبرد مناسب تری برای پیشبرد پرونده و حصول نتیجه دلخواه داشته باشد. بنابراین اگر در سطح استان البرز سکونت دارید می توانید اطمینان حاصل کنید که موسسه حقوقی دیاکو بهترین انتخاب برای شماست. به منظور دسترسی به وکلای و خدمات موسسه حقوقی دیاکو همواره می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

امتیاز: 4 از 5. مجموع 12 رای
۱۴۰۰/۰۹/۱۹ | وکیل کرج | بازدید: 1666 | 1639159687